fbpx

Stopy człowieka zasługują na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia wykonują tysiące kroków, umożliwiając nam sprawne przemieszczanie. Pragniemy, aby były zdrowe i służyły nam bezproblemowo przez całe życie.

Co możesz zrobić dla swoich stóp? Podarować im naturalne skarpetki wykonane z bambusa. Skarpety z bambusa przyniosą ulgę wrażliwym stopom, które są skłonne do puchnięcia i potliwości. Wyróżniają się antybakteryjnymi, higroskopijnymi i antygrzybicznymi właściwościami.

Zadbaj o komfort twoich stóp

Skarpetki bambusowe wykonane są z delikatnej i wytrzymałej wiskozy bambusowej. Naturalny materiał pozwala na skuteczną wentylację stóp, przyczyniając się do pochłaniania nadmiaru wilgoci.

Dodatek elastanu i poliamidu sprawia, że skarpetki są trwałe i wygodne w użyciu — nie zsuwają się ze stóp, ani ich nie uciskają. Wzbogacone zostały o przeciwbakteryjną technologię Sanitized®, która zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Działa ona niczym dezodorant, zapewniając niezawodną i trwałą ochronę, co bezpośrednio zwiększa komfort psychiczny i fizyczny użytkowników. Dzięki tym higienicznym właściwościom skarpetki bambusowe wspomagają leczenie infekcji oraz skutecznie zmniejszają następstwa potliwości. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do kształtu stopy bez uciskania — nie zaburzają więc przepływu krwi w żyłach kończyn dolnych.

Bezszwowe wykończenie skarpet minimalizuje ryzyko powstawania otarć i podrażnień. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są też bardzo wytrzymałe, więc posłużą przez długi czas.

Zdrowotne skarpetki DEOMED®

Naturalne skarpetki z włókna bambusowego przeznaczone są dla osób, które zmagają się z zaburzeniami krążenia, obrzękami nóg, cukrzycą, stanami zapalnymi skóry i nawracającymi grzybicami. Ich zdrowotna konstrukcja powstała we współpracy z fizjoterapeutami i lekarzami oraz została przetestowana na pacjentach. Stanowią więc skuteczne wsparcie w terapii wielu schorzeń.

Szukasz skarpetek, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania? Jeżeli zależy Ci na zdrowiu oraz maksymalnym komforcie, skarpetki bambusowe DEOMED® okażą się najlepszym wyborem. Utrzymane w eleganckich i stonowanych odcieniach, sprawdzą się zarówno podczas biznesowych spotkań, jak i aktywności sportowych. Zadbaj o swoje stopy w najlepszy możliwy sposób, a przekonasz się, jak Ci się odwdzięczą!

 

 

Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia.