fbpx

Grzybica stóp to powszechny problem dotykający wiele osób, prowadzący do dyskomfortu, swędzenia, a nawet bólu. Rozwiązaniem, które może wesprzeć walkę z tym schorzeniem, są skarpety zdrowotne DEOMED®, wyprodukowane w Polsce w ścisłej współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i pacjentami. Cechy te sprawiają, że nasze skarpety stanowią ważne wsparcie nie tylko w terapii grzybicy, ale również w profilaktyce wielu innych schorzeń.

 

Cechy skarpet DEOMED® i ich wpływ na walkę z grzybicą

  • Bezuciskowość i brak otarć

Skarpety DEOMED® są zaprojektowane tak, aby nie uciskać stopy, co jest kluczowe w zapobieganiu otarciom i podrażnieniom, mogącym przyczyniać się do rozwoju infekcji grzybiczych. Dzięki temu, że są delikatne dla skóry i nie powodują dodatkowego podrażnienia, stanowią one idealne rozwiązanie dla osób z cukrzycą, u których ryzyko infekcji grzybiczych jest wyższe.

  • Wysoki poziom higieny i neutralizacja zapachów

Unikalna technologia, wykorzystana w produkcji skarpet DEOMED®, zapewnia wysoki poziom higieny. Skarpety działają jak bezzapachowy dezodorant, aktywnie redukując nieprzyjemne zapachy, co jest szczególnie ważne w przypadku długotrwałego noszenia. Taki efekt osiągany jest dzięki zastosowaniu specjalnej apretury oraz włókien srebra, znanych z ich właściwości antybakteryjnych i antygrzybiczych. Włókna te neutralizują drobnoustroje, w tym bakterie i grzyby, co bezpośrednio przyczynia się do redukcji ryzyka rozwinięcia się grzybicy stóp.

  • Zastosowanie w terapii i profilaktyce

Skarpety DEOMED® są nie tylko skutecznym narzędziem w walce z już istniejącą grzybicą, ale również stanowią ważny element profilaktyki. Dzięki swoim właściwościom, skarpety te mogą być stosowane przez osoby już borykające się z grzybicą, jak również przez te, które pragną utrzymać stopy w dobrej kondycji i uniknąć infekcji.

 

Skarpety DEOMED® to strategiczny element w zapobieganiu i leczeniu grzybicy stóp. Ich unikalne cechy zapewniają bezuciskowość, brak otarć, wysoką higienę oraz eliminację zapachów. Powstałe we współpracy z ekspertami medycznymi, gwarantują skuteczną ochronę i poprawę komfortu życia codziennego, co czyni je niezastąpionym narzędziem w profilaktyce i terapii.

 

 

 

 

 

Kolekcja unikalnych skarpetek zdrowotnych, przeznaczonych dla osób z: cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami nóg oraz zaburzeniami krążenia.